,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

DVJ - 1000

Краток преглед

DVJ-1000 е способен да ги врти наназад видео податоци на ДВД, како и ЦД-Аудио и MP3 аудио од двете CD-а и ДВД-а. Креирано од Pioneer во 2006 година, тој е наследник на Pioneer DVJ-X1.

Достапност: на залиха

120.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

DVJ - 1000

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување 0.004% (Јета) 
  • Сигнал-шум 115db (Јета) 
  • Распон на фреквенции 4hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В): 320 x 408 x 109 
  • Тежина: 5,4 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.