,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Диспанзер за вода

Краток преглед

Диспанзер за вода

Достапност: на залиха

7.100,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Диспанзер за вода

More Views

Детали

  • ТОПЛА ВОДА ДО 95 СТЕПЕНИ
  • ЛАДНА ВОДА ДО 5 СТЕПЕНИ
  • КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 5Л НА ЧАС
  • КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3Л НА ЧАС
  • ПОТРОШУВАЧКА ПРИ ГРЕЕЊЕ 550 ВАТИ
  • ПОТРОШУВАЧКА ПРИ ЛАДЕЊЕ 90 ВАТИ
  • НАПОН НА РАБОТА 220 ВОЛТИ
  • ФРЕОН R134a (ЕКОЛОШКИ)
  • БОЦА СТАНДАРДНА 19Л

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.