,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CMX-3000

Краток преглед

CMX-3000
CD плеер за Ди Џеи

Достапност: на залиха

53.500,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CMX-3000

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување: 0.006% (Јета) 
  • Сигнал-шум: 110db (Јета) 
  • Распон на фреквенции: 4Hz - 20kHz
  • Димензии (Ш x Д x В) 482 x 252 x 90 
  • Тежина 5,4 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.