,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ-900

Краток преглед

CDJ-900

Достапност: на залиха

70.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ-900

More Views

Детали

  • Компатибилност: 
  • Музика CD, CD-R, CD-RW, USB уреди 
  • MP3, AAC, WAV, AIFF 
  • Компатибилен со USB мемориски: FAT12, FAT16, FAT32, HFS
  • Опсег на фреквенција: 4Hz - 20kHz 
  • Сигнал-шум: 115dB (JEITA) 
  • Вкупно изобличување: 0,0018% (JETA) 
  • Димензии (Ш x Д x В во инчи): 12,60 x 15,94 x 4,19

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.