,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ - 200 MP3

Краток преглед

CDJ - 200 MP3
CD плеер за Ди Џеј

Достапност: на залиха

30.200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ - 200 MP3

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување 0.006% (Јета)
  • Сигнал-шум 110db (Јета) 
  • Распон на фреквенции 4hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В) 216 x 292 x 100 mm 
  • Тежина 3,2 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.