,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ - 100S

Краток преглед

CDJ - 100S
CD плеер за Ди Џеј

Достапност: на залиха

25.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ - 100S

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување 0.006% (Јета) 
  • Сигнал-шум 110db (Јета) 
  • Распон на фреквенции: 4Hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В): 320 x 408 x 109 
  • Тежина 2,8 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.