,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CDJ - 1000MK3MP3

Краток преглед

CDJ - 1000MK3MP3
CD плеер за Ди Џеи

Достапност: на залиха

72.800,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CDJ - 1000MK3MP3

More Views

Детали

  • Вкупно изобличување 0.006% (Јета) 
  • Сигнал-шум 115db (Јета)
  • Распон на фреквенции 4hz-20kHz 
  • Димензии (Ш x Д x В): 320 x 370 x 105 
  • Тежина 4,2 kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.