,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CD плеер - T-6227

Краток преглед

CD плеер - T-6227

Достапност: на залиха

14.800,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CD плеер - T-6227

More Views

Детали

  • Модел Т-6227
  • CD плеер со MP3 и COM порта 
  • ЕСС декодирање и дигитално серво  
  • Напојувања: 230V/50Hz 
  • Моќ: 30W 
  • Димензии: 484 x 350 x 88 mm 
  • Тежина: 5.9Kg

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.