,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

CD и MP3 плеер, ITC T-6221

Краток преглед

CD и MP3 плеер, ITC T-6221
Чита CD и mp3 дискови
ЕСС декодирање и дигитално серво

Достапност: на залиха

9.725,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

CD и MP3 плеер, ITC T-6221

More Views

Детали

  • Модел Т-6221 
  • Напон ~ 110V/60Hz, или  230V/50Hz 
  • Потрошувачка на енергија 30W 
  • Димензија 484 × 350 × 88mm 
  • Тежина 5.7Kg
  • Чита: CD/VCD/ MP3/DVD аудио дискови

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.