,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Комплет кочница за мотор за скутер - Baotian

Краток преглед

Комплет кочница за мотор
Предна рачка за кочење +
Кочница за диск

Достапност: на залиха

1.050,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Комплет кочница за мотор за скутер - Baotian

More Views

Детали

Комплет кочница за мотор. Одговара и на други кинески модели освен на Baotian.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.