,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Статична фурна - FVA 3M1 XS

Краток преглед

Статична фурна
FVA 3M1 XS

Достапност: на залиха

11.999,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Статична фурна - FVA 3M1 XS

More Views

Детали

  • Статична фурна
  • 3 функции
  • Енергетска класа А
  • Врата од цело внатрешно стакло
  • Двоjно застаклена врата
  • Надворешен вентилатор
  • 1 тавичка + 1 решетка
  • Рељефен муфел
  • Димензии - 60см
  • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.