,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Стакло керамичка плоча - Lino - PVS TC4 / NF

Краток преглед

Стакло керамичка плоча
PVS TC4 / NF

Достапност: на залиха

15.890,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Стакло керамичка плоча - Lino - PVS TC4 / NF

More Views

Детали

  • Стакло керамичка плоча
  • Сензорно управување
  • 4 брзи грејни зони
  • 9 степени на моќност
  • Максимална моќност: 6,5 kW
  • Заштита за деца
  • Индикатор за заостаната топлина
  • Димензии: 580 x 510 mm

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.