,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Sony ericsson W910i

Краток преглед

Sony ericsson W910i

Достапност: на залиха

10.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Sony ericsson W910i

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
 • 3G мрежата на HSDPA 2100
 • Објавен 2007, октомври
 • Големина Димензии 99 x 50 x 12,5 мм
 • Тежина 86 g
 • Дисплеј Тип TFT, 256K бои
 • Димензии 240 x 320 пиксели, 2.4 инчи
 • Сензор за акселерометар за автомацко ротирање
 • Позадини и screensavers-и
 • Звучна сигнализација, вибрации, превземање полифони, MP3, AAC Компонирање,
 • Меморија Адресар Да, со слика
 • Повици 30 примени, повикани и пропуштени повици
 • 40 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка Memory Stick Micro (M2), до 4GB
 • Податоци GPRS Класа 10 (4 +1 / 3 +2 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE
 • 3G HSDPA, 3.6 Mbps (W910i само)
 • Bluetooth, v2.0 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера примарна 2 MP, 1600x1200 пиксели
 • Видео Да, QVGA @ 15fps
 • Секундарна камера за видео повик
 • Пораки SMS, EMS, MMS, Email, Инстант пораки
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML (NetFront 3.3), RSS читач
 • Стерео FM радио со RDS
 • Игри Да + можност за превземање
 • Бои црвена, црна, Хавана бронза, Свилено бела, розоваСребрена
 • Јава Да, MIDP 2.0
 • Walkman плеер 3.0
 • Shake контролата
 • SensMe
 • TrackID препознавач на музика
 • Предвидлив текст
 • Уредувач на слики
 • Организатор
 • Диктафон
 • Батерија Тип Стандардна батерија, Li-Po 930 mAh (BST-39)
 • Во мирување До 400 часа (2G) / До 350 часа (3G)
 • Време на разговор до 9 часа (2G) / До 3 часа 30 мин (3G)

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.