,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Slim Line спреј за обновување на косата за жени

Краток преглед

Производите за нега на коса се производите кои се користат за контролирање на губењето на коса и поттикнување на растот на косата.

Достапност: на залиха

5.550,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Slim Line спреј за обновување на косата за жени

More Views

Детали

Производите за нега на коса се производите кои се користат за контролирање на губењето на коса и поттикнување на растот на косата. Производите за нега на коса се составени од активни состојки од чисто природни конески билки произведени според висок технички биоинженеринг.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.