,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

сет прибор за пица

Краток преглед

Austin сет прибор за пица - 12 парчиња високосјаен Inox 18/0 во кутија.

Достапност: на залиха

1.085,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

сет прибор за пица

More Views

Детали

Austin сет прибор за пица - 12 парчиња

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.