,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Сет тенџериња

Краток преглед

Montreal сет тенџерина 6 парчиња со огноотпорни капаци, високосјаен Inox 18/10. ø 16, ø 20 и ø 24. Висина 8,5 см, 10 см и 12 см соодветно. Дебелина на лим 0,5 мм.

Достапност: на залиха

4.016,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Сет тенџериња

More Views

Детали

Montreal сет тенџериња

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.