,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Сет,2 ножа и 2 вилушки

Краток преглед

Argentina сет,2 ножа и 2 вилушки со бакелитни рачки за пица, делумно матиран челик.

Достапност: на залиха

329,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Сет,2 ножа и 2 вилушки

More Views

Детали

Argentina сет,2 ножа и 2 вилушки

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.