,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Samsung U800

Краток преглед

Samsung U800

Достапност: на залиха

8.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Samsung U800

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 900 / 1800 / 1900
 • 3G мрежа на HSDPA 2100
 • Објавен 2008, Мај
 • Издаден 2008 година
 • Димензии 111 x 46 x 9,9 mm
 • Тежина 90,4 g
 • Дисплеј Тип TFT, 16M бои
 • Димензии 240 x 320 пиксели, 2.0 инчи
 • Звучна сигнализација видови вибрации, превземање полифони, мп3 рингтонови
 • Меморија Адресар 1000 записи, повик со слика
 • Повици 30 повикани, 30 примени, 30 пропуштени повици
 • 1 GB внатрешна
 • Слот за картичка microSD, до 8 GB
 • Податоци GPRS Класа 12 (4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 +4 слотови), 32-48 kbps
 • EDGE Класа 10, 236,8 kbps
 • 3G HSDPA, 3.6 Mbps
 • Bluetooth Да, v2.0 со A2DP
 • USB, v2.0
 • Камера основно 3.15 MP, 2048x1536 пиксели, LED блиц
 • Видео Да, QCIF @ 15fps
 • Втора CIF камера за видео повик
 • Пораки SMS, EMS, MMS, Email
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML, HTML
 • Стерео FM радио со RDS
 • Игри + можност за превземање
 • Бои сива, Platinium Сребрена, Металик Црна, соул Пинк, Аметист виолетова, црвена
 • Јава, MIDP 2.0
 • MP3/AAC/eACC + / WMA плеер
 • Предвидлив текст
 • Прелистувач на документи (Word, Excel, Powerpoint, PDF)
 • Организатор
 • Стандардна батерија, Li-Ion
 • Во мирување До 400 часа
 • Разговор До 3 часа 20 мин

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.