,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Samsung E2550

Краток преглед

Samsung E2550

Достапност: на залиха

135.000,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Samsung E2550

More Views

Детали

 • 2G Network GSM 900 / 1800
 • Објавен 2010, Февруари
 • Димензии 98,5 х 48,5 х 14,3 мм
 • Тежина 87,7 g
 • Дисплеј TFT, 256K бои, 128 x 160 пиксели, 2.0 инчи
 • Звучна сигнализација, вибрации, MP3 мелодии
 • DNSe (дигитален природниот звук на мотор)
 • Меморија на адресар 1000 контакти со слика
 • Повици 20 повикани, 20 примени, 20 пропуштени повици
 • 13 MB внатрешна меморија
 • Слот за картичка microSD, до 8GB
 • Податоци GPRS, EDGE, Bluetooth, v2.1 со A2DP, USB, v2.0 microUSB
 • Примарна камера 1.3 MP, 1280 x 1024 пиксели
 • Видео, QCIF @ 15fps
 • Пораки SMS, MMS
 • Навигаторот WAP 2.0/xHTML
 • Радио Стерео FM радио со RDS, FM снимање
 • Игри Да + можност за превземање
 • Бои црна
 • Јава, MIDP 2.0
 • Социјално вмрежување интеграција со живи надградби
 • MP3/WAV/WMA/eAAC + плеер
 • MP4/H.263/H.264 плеер
 • Организатор
 • Диктафон
 • Стандардна батерија, Li-Po 800 mAh
 • Во мирување до 570 часа, разговор до 9 ч 30 мин

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.