,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резба за ѕид

Краток преглед

Резба за ѕид
Рачна изработка
Димензии: 20 х 26

Достапност: на залиха

700,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Резба за ѕид

More Views

Детали

Рачно изработена резба. Мотивот е старата карта на Македонија и вергината. Димензии: 20 х 26

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.