,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резба за ѕид

Краток преглед

Резба за ѕид
Штитот на Александар Македонски
Димензии: 37 cm дијаметар

Достапност: на залиха

990,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Резба за ѕид

More Views

Детали

Рачно изрезбан штитот на Александар Македонски. Материјал: дрво.Форма круг. Димензии: 37 cm дијаметар.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.