,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Резба за ѕид

Краток преглед

Резба за ѕид
Рачна изработка
Димензии: 30 х 35

Достапност: на залиха

1.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Резба за ѕид

More Views

Детали

Рачно изработена резба. Мотивот е старата карта на Македонија и ликот на Александар III Македонски. Димензии: 30 х 35.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.