,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept

Краток преглед

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept
Гратис Taft лак и пена

Достапност: на залиха

3.105,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Професионална пегла за нега на коса со фигаро - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Професионална пегла за нега на коса со фигаро (2 во 1 straightener и curler)
 • ION ТЕХНОЛОГИЈА
 • Јонизатор со контрола моќност
 • Керамички плочки
 • Брзо затоплување до саканата температура
 • Прилагодлив електронски регулатор на температура меѓу 100 ° C и 200 ° C со LED дисплеј
 • 2 копчиња за подесување температура
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Ергономски облик
 • Ширина на котлони: 3 см
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Прекинувач за заклучување прекинувач
 • Боја: црна + виолетова
 • Моќност: 72 W

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.