,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Професионална пегла за коса - Concept

Краток преглед

Професионална пегла за коса - Concept
+ Гратис Taft лак и пена за коса

Достапност: на залиха

2.589,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Професионална пегла за коса - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Професионална пегла за нега на коса
 • ION Технологија
 • Јонизатор со контрола на моќ
 • Цврсто елоксирани плочки со одлични лизгачки параметри, и висок отпор против гребење
 • Брзо се затоплува до саканата температура
 • Прилагодлив електронски регулатор на температура меѓу 130 ° C и 230 ° C со LED дисплеј
 • 2 копчиња за подесување температура
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Ергономски облик
 • Котлони ширина: 2,5 см
 • Должина на кабелот: 3 m
 • Пркинувач за заклучување
 • Боја: црна
 • Моќност: 46 W

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.