,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Професионален фен за коса - Concept

Краток преглед

Професионален фен за коса - Concept
+ Гратис Taft лак и пена за коса

Достапност: на залиха

3.277,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Професионален фен за коса - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Професионален фен за коса со високи перформанси
 • ION ТЕХНОЛОГИЈА
 • Професионален AC мотор со моќност: 2000W
 • Функција за студен воздух
 • 2 брзини
 • 6 подесувања за топлина
 • Лесно чистење
 • Концентратор
 • Дифузер
 • Ергономски дизајн
 • Не се лизга
 • 3 m приклучен кабел
 • Термостат за безбедност 
 • Боја: црна
 • Напон: 220 - 240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.