,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Процесор за храна - Victoria Line

Краток преглед

Процесор за храна - Victoria Line
Блендер, соковник, и сечкање на поголеми или помали парчиња

Достапност: на залиха

6.440,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Процесор за храна - Victoria Line

More Views

Детали

 • Технички параметри:0
 • Процесор за храна - Viktorija Line многу моќен мотор од 900 W
 • Процесор за храна - кујнски робот
 • Макс. капацитет на сад 2 л (вкупен капацитет 3 л), со систем за заклучување за безбедност
 • Вертикален дизајн штеди 35% од просторот
 • Променлива брзина, контрола na копче со 2 брзини + плус (турбо) брзина
 • Smart дизајн со двојно сечило за да се подобри ефикасноста
 • Мотор од не'рѓосувачки челик за сечење морков, компири, краставици, сирење, обработка, месење.
 • Камшикување за продолжување на креми или жолчки, обработка на шпатула
 • Интелигентен систем за безбедност со функција за заклучување помеѓу капакот, чинијата и моторот
 • Должина на кабелот: 1,2 m
 • Гумени нозе
 • Боја: црна
 • Моќност: 900 W
 • Напон: 220-240 V
 • Има повеќе приклучоци: блендер, поголем диск за компири, диск за поголеми парчиња и соковник

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.