,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Порцеланска шолја

Краток преглед

Порцеланска шолја
Димензии: длабочина 10cm
Дијаметар 5 cm.

Достапност: на залиха

200,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Порцеланска шолја

More Views

Детали

Порцеланска шолја за кафе или млеко со старото знаме на Македонија (вергина). Димензии: длабочина 10cm, дијаметар 5 cm.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.