,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Пегла за коса - Concept

Краток преглед

Пегла за коса - Concept

Достапност: на залиха

1.599,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Пегла за коса - Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри: 
  • Straightener со метални плочи за греење со керамички површина
  • Загреаните керамички плочки лесно лизгаат низ косата давајќи и интензивен сјај
  • Прилагодлив електронски регулатор на температура, помеѓу 100 и 200 ° C
  • Брзо загрева до саканата топлина
  • LED индикатор за температурата
  • Завртувачки кабел
  • Рачно одредување на јамка
  • Моќност: 170 W
  • Напон: 220-240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.