,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

нож со силиконска рачка за сечење леб.

Краток преглед

Shikoku нож со силиконска рачка за сечење леб. Должина на сечило 20 см.легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ

Достапност: на залиха

1.019,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

нож со силиконска рачка за сечење леб.

More Views

Детали

Shikoku нож со силиконска рачка за сечење леб.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.