,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

нож со силиконски рачки за сечење месо

Краток преглед

Shikoku нож со силиконски рачки за сечење месо. Должина на сечило 20 см.Легура хром, молибден, ванaдиум 15. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ

Достапност: на залиха

1.019,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

 нож со силиконски рачки за сечење месо

More Views

Детали

Shikoku нож со силиконски рачки за сечење месо.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.