,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна -

Краток преглед

Мултифункционална фурна
FEX 0761 XS4

Достапност: на залиха

21.650,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мултифункционална фурна -

More Views

Детали

 • Мултифункционална фурна
 • 6 функции, Тајмер
 • Сензорски програматор
 • Push-pull копче
 • Заклучување, заштита за деца
 • Вентилаторно печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • Двојно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Лесно чистење
 • Енергетска класа А
 • Водилки со крајни стопери
 • 2 тавички + 2 решетки
 • Зголемена внатрешна зафатнина 56 литри
 • Димензии 60 см

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.