,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - LINO - FFB 5E S

Краток преглед

Мултифункционална фурна
LINO FFB 5E S

Достапност: на залиха

18.290,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мултифункционална фурна - LINO - FFB 5E S

More Views

Детали

 • Мултифункционална фурна
 • 5 функции
 • Енергетска класа B
 • Електронски програматор
 • Таjмер
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • 1 тавичка + 1 решетка
 • Димензии / Внатрешен обем - 60cm / 54л.
 • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.