,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - FVA 5E1 XS LINO

Краток преглед

Мултифункционална фурна
FVA 5E1 XS LINO

Достапност: на залиха

15.810,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мултифункционална фурна - FVA 5E1 XS LINO

More Views

Детали

 • Мултифункционална фурна
 • Дигитален таjмер без програматор
 • 5 функции
 • Енергетска класа А
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • 2 тавички + 1 решетка
 • Странични решетки
 • Димензии - 60см
 • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.