,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - Nardi - FEX 4767

Краток преглед

Мултифункционална фурна
FEX 4767

Достапност: на залиха

20.150,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мултифункционална фурна - Nardi - FEX 4767

More Views

Детали

 • Мултифункционална фурна
 • 5 функции
 • Енергетска класа А
 • Двоjно застаклена врата
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • Емаjл - Easy Clean
 • Зголемена внатрешна зафатнина 58л
 • Димензии - 60см
 • Решетка и тавичка за мултифункционална фурна
 • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.