,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Мултифункционална фурна - Eurolux - FEX 0763 X

Краток преглед

Мултифункционална фурна
FEX 0763 X

Достапност: на залиха

17.050,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Мултифункционална фурна - Eurolux - FEX 0763 X

More Views

Детали

 • Мултифункционална фурна
 • Мануелен таjмер
 • 6 функции
 • Енергетска класа А
 • Врата од цело внатрешно стакло
 • Двоjно застаклена врата
 • Вентилирано печење на нивоа
 • Надворешен вентилатор
 • Емаjл - Easy Clean
 • Боја - инокс + стакло
 • Димензии / Внатрешен обем - 60cm/56л.
 • Решетка и тавичка за мултифункционална фурна
 • Гаранциja 36 месеца

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.