,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Обетки

Краток преглед

Обетки, Swarovski Elements, во зависност од позадината го менуваат отсјајот. На црна позадина се жолти, додека на бела се сини.

Достапност: на залиха

2.300,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Swarovski Elements - Обетки

More Views

Детали

Swarovski Elements е број еден бренд за фино изработени кристали. Уште од 1895 се инспирација на познати дизајнери на накит, облека, модни додатоци, ентериер и др.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.