,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Обетки

Краток преглед

Обетки, Swarovski Elements

Достапност: на залиха

3.900,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Swarovski Elements - Обетки

More Views

Детали

Swarovski Elements е број еден бренд за фино изработени кристали. Уште од 1895 се инспирација на познати дизајнери на накит, облека, модни додатоци, ентериер и др.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.