,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Swarovski Elements - Обетки

Краток преглед

Обетки, Swarovski Elements

Достапност: на залиха

3.900,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Swarovski Elements - Обетки

More Views

Детали

Овие обетки Swarovski кристалите ја менуваат бојата во зависност од тоа на каква позадина се ставени. На бела позадина се сини, додека пак на црна се жолти.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.