,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Сет гердан и обетки

Краток преглед

Сет гердан и обетки 90% метал 10% пластика.

Достапност: на залиха

360,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Сет гердан и обетки

More Views

Детали

Сет гердан и обетки 90% метал 10% пластика.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Н/Д
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.