,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Гривна - Kango Rinaldi

Краток преглед

Гривна - Kango Rinaldi, изработена од Swarovski кристали на кожа.

Достапност: на залиха

5.130,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Гривна - Kango Rinaldi

More Views

Детали

Гривна - Kango Rinaldi, изработена од Swarovski кристали на кожа.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.