,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Гривна - Kango Rinaldi

Краток преглед

Гривната е изработена од Swarovski кристали на кожа. Дизајнирана е од познатиот италиjански дизаjнер Kango Rinaldi.

Достапност: на залиха

13.630,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Гривна - Kango Rinaldi

More Views

Детали

Гривната е изработена од Swarovski кристали на кожа. Дизајнирана е од познатиот италиjански дизаjнер Kango Rinaldi.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.