,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Small Business 2007

Краток преглед

Office Small Business 2007 обезбедува алатки за продуктивност кои им се потребни на малите бизниси за да може да ги извршуваат едноставно рутинските задачи, да управуваат со информации и да креираат квалитетни маркетиншки материјали.

Достапност: на залиха

14.320,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Microsoft Office Small Business 2007

More Views

Детали

  • Вклучува :
  • Word 2007
  • Excel 2007
  • Publisher 2007
  • Power Point 2007
  • Outlook 2007
  • Acounting Express 2007

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.