,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

Краток преглед


Microsoft Office Home and Student 2010 е најосновниот софтверски пакет, наменет за домашни корисници кој овозможува поедноставување на работните задачи и добивање максимум за работа во домашни услови.

Достапност: на залиха

7.741,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Microsoft Office Home and Student 2010 FPP

More Views

Детали

 


Пакетот содржи:
- Microsoft Office Word
- Microsoft Office Excel 
- Microsoft Office PowerPoint
- Microsoft Office OneNote

*Сликата е за илустративна употреба **FPP верзијата може да се инсталира на 3 PC-ja на еден корисник

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.