,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Microsoft Office Home and Business 2010

Краток преглед

Microsoft Office Home and Business 2010 е неопходна верзија за управување на малите бизниси или за работа од дома. Подобрените алатки и карактеристики ви помагаат да го водите бизниот, да се поврзете со корисниците и да се организирате поефикасно.

Достапност: на залиха

13.656,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Microsoft Office Home and Business 2010

More Views

Детали

 

Пакетот содржи:
- Microsoft Office Word
- Microsoft Office Excel 
- Microsoft Office PowerPoint
- Microsoft Office OneNote
- Microsoft Office Outlook

*Сликата е за илустративна употреба **FPP верзијата може да се инсталира на 1 PC и 1 лаптоп на ист корисник

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.