,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Машина за миење садови - DW12V -ABB-4 LINO

Краток преглед

Машина за миење садови
DW12V -ABB-4 LINO

Достапност: на залиха

20.399,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Машина за миење садови - DW12V -ABB-4 LINO

More Views

Детали

 • За целосно вградување
 • Електронско управување
 • Енергетска класа А
 • Класа на миење B
 • Класа на сушење В
 • Ниво на шум: 54 dB
 • 4 програми, 12 комплекти
 • 2 температури: 40, 50 и 65 степени
 • Потршувачка на вода: од 3 до 15 литри
 • Нормално сушење
 • Омекнувач на вода
 • Заштита против преливање
 • Димензии 60 см

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.