,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

LCD Телевизор - Samsung C350

Краток преглед

32" екран, HD Ready Entry LCD
Дијагонала: 32 инчи / 82 см
Резолуција 1366x768,
50Hz Motion Plus,
USB 2.0 (JPEG),
1 HDMI HDTV
Прецизна HD слика
HD мултимедија.

Достапност: на залиха

Редовна цена: 23.500,00 ден.

Цена со попуст: 23.000,00 ден.

или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

LCD Телевизор - Samsung C350

More Views

Детали

C350 серијата на LCD HDTV 720p 60 Hz. HDTV доживување при гледањето на една цела нова област со широк колор подобрувач, кој обезбедува богата, заситена слика и интензивни детали. Овозможено е поврзување со УСБ или дигитален фото апарат брзо и лесно. Плус, user-friendly интерфејс ви овозможува да пристапите до видеа, слики и музика со далечинскиот управувач. Со Samsung LCD HDTV секогаш ќе имате забава.

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.