,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Фритеза - Concept

Краток преглед

Фритеза - Concept

Достапност: на залиха

4.577,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Фритеза - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Длабока фритеза од не'рѓосувачки челик
 • Контејнер за уље со нелеплива заштита - капацитет 2,5 l
 • Целосна се расклопува - сите делови освен на контролниот панел можат да се мијат во машина за миење садови
 • Панел со варијабилна контрола на температурата
 • Кул покривка на површината
 • Копче за автоматското отворање на капакот
 • Можност за зголемувањето на кошница со затворен капак
 • Кабелот може да се складира
 • Место за испарување од капакот
 • Филтерот може да се мие
 • Безбедносен систем
 • Светилка за термостатот
 • Нозе дизајнирани да стои цврсто
 • Боја - црна + нерѓосувачки челик
 • Моќност: 2100-2285 W
 • Напон: 230V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.