,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Фигаро - Concept

Краток преглед

Фигаро за виткање на коса

Достапност: на залиха

769,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Фигаро - Concept

More Views

Детали

 • Технички параметри:
 • Figaro CURLER со капак четка
 • Супер тенок дизајн - 12 мм дијаметар
 • Отстранлив капак четка
 • Стабилно и мирнo греење
 • Автоматско поставување на напон (100-240 V)
 • Контрола на светло
 • Прстен за закачување
 • Боја: сребрено / црна
 • Моќност: 15 W
 • Напон: 230 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.