,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Фен за коса - Concept

Краток преглед

Фен за коса

Достапност: на залиха

519,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Фен за коса - Concept

More Views

Детали

  • Технички параметри:
  • Фен за коса со 2 брзини
  • Воздух концентратор
  • Мек на допир
  • Боја: црвена
  • Моќност: 1200 W
  • Напон: 120 / 230-240 V

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Не

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.