,,Фешн Ива,, ДООЕЛ

Exclusive сет

Краток преглед

Exclusive сет - 5 ножеви со метални рачки, матиран челик во дрвен држач.
Опис на ножевите
1х Кујнски нож 9 см
1х Унирвезален нож 13 см
1х Нож за леб 21см
1х Нож за месо 20см
1х Готварски нож 20см

Достапност: на залиха

3.635,00 ден.
или

Биди прв кој го рецензирал овој продукт

Exclusive сет

More Views

Детали

Exclusive сет - 5 ножеви со метални рачки

Дополнителни Информации

Видео Преглед Не
Број / Големина Не
Бесплатна Достава Да

Тагови на продуктот

Користи празно место за да ги разделиш таговите. Користи единичен наводник (') за фрази.